ежедневие

17 минути за 5 спирки. И още нещо за градския транспорт.

1280 960 SveRaz

17 минути за 5 спирки. Това е рекордът ми. И не, не се гордея.

Днес сутринта си казах: край. Купувам си колело. Не защото съм решила да ставам атлетка, а защото градският транспорт в София е машина за нерви. И не, не говоря само за задръстванията, макар че и те са част от проблема. Говоря за хаоса, за липсата на предвидимост, за постоянния стрес.

Всички знаем за задръстванията. Но малцина говорят за микро-стреса. Този, който се натрупва, докато чакаш автобус, който уж трябва да дойде преди 10 минути, а всъщност е някъде около Околовръстното. Този стрес не е просто неприятен – той има реални последици. Вдига кръвното, разваля настроението, убива продуктивността. Аз лично започнах да получавам тик в лявото око.

Първото правило за оцеляване е да приемеш, че никога няма да стигнеш навреме. Звучи песимистично, но е истина. Ако го приемеш, ще си спестиш много ядове. Второто правило е да се научиш да четеш между редовете на информацията. Таблото казва, че автобус 60 идва след 2 минути? Вероятно значи след 15, ако изобщо дойде. В един момент просто започнах да преценявам трафика и да си правя собствени прогнози. Оказа се по-точно от официалните.

Спомням си, веднъж бяхме блокирани в трамвая на „Орлов мост“ за близо час. Беше дъждовен ноември и всички бяхме мокри и ядосани. Шофьорът обясни, че има повреда в контактната мрежа. Вместо да се паникьосваме, аз и една възрастна жена започнахме да си разказваме истории. Разбрахме се, че и двете сме били учителки и си споделихме забавни случки от работата. Часът мина по-бързо и по-приятно, отколкото очаквах. Това ме научи, че дори в най-стресовите ситуации можеш да намериш начин да се свържеш с хората и да превърнеш негативното в позитивно.

Друг път бях на път за важна среща. Автобусът се развали на спирката и трябваше да хвана такси. Закъснях с 20 минути, но успях да се обадя на клиента и да го предупредя. Той беше разбран и каза, че закъсненията са част от живота в София. Това ме научи, че е важно да бъдеш откровен и да комуникираш с хората.

Иронията е, че в този град, където всичко е хаос, хората са най-големият проблем. Не шофьорите, не задръстванията, а хората. Бабите, които настояват да си платят с дребни, младежите, които слушат музика на макс, хората, които се опитват да се качат, след като вратите са се затворили. Всички те допринасят за общата атмосфера на напрежение и раздразнение.

Затова, ако искате да оцелеете в градския транспорт на София, трябва да се научите да бъдете търпеливи, гъвкави и да не приемате нещата твърде насериозно. Носете си книга, слушайте музика, говорете с хората, или просто се опитайте да се абстрахирате от хаоса. И ако всичко друго се провали, винаги можеш да си купиш колело. Или да работиш от вкъщи. Сериозно, помислете си за това. Здравето ви е по-важно от всичко. А аз утре започвам да разучавам маршрутите за велосипеди.

Хигиена и полезни навици

150 150 SveRaz

Не случайно една мисъл казва, че ние сме това, с което се храним. Ако всеки един читател се замисли с какво и как задоволява дневния си апетит в 90% от случаите ще придобие една доста неприятна представа за себе си.

Като вземем пример от популярно британско предаване, нека сложим на една, в нашия случай въображаема, маса каквото сме изконсумирали през деня. Чаша кафе (от закуската), мини кроасани (обекуска), до тях се нарежда сандвичът с някаква съмнителна шунка, добавяме вафлата, плюс още едно кафе или газирано, заредените на бюрото гризини или бонбони. За не малко хора изброеното е огледало на дневното им меню. Това са доста калории, мазнини и бързо разградими въглехидрати. А сега помислете откъде купихте всикчо това? А дали измихте ръцете си преди хранене?

Washing hands.Колкото и да не ви харесва мисълта, в много случи не спазвате добра хигиена. Първо – купувате каквото ви попадне и откъдето ви попадне. В немалко заведения за бързо хранене картофите се пържат в една и съща мазнина, която не се сменя, а долива. Различни меса и яйца се приготвят на една плоча, независимо риска от салмонела. Сосове, изложени на горещината също могат да доведат до неприятни стомашни проблеми. Второ – често пропускате миенето на ръце. В редки случаи ползвате мокри кърпички или модерния гел-дезинфектант.

Друг вариант: мюсли,  плодове, салата, супа и стабилна порция приготвена или полуготова храна за вечеря. С едно съм съгласна – зеленчуците и някои плодовете съдържат „сложни“ въглехидрати. Наричат се така, тъй като структурата им е естествено сложна и съдържат фибри, което забавя освобождаването на енергията в храните. Мюслите и супите подобряват храносмилането и действат благоприятно за перисталтиката на червата. Дотук добре.

Но независимо дали сте от първите, които се хранят безразборно, или от вторите, които се стремят към здравословен живот.. и в двата случая грешите!!! В менюто ви липсват съставки като ядки, млечни продукти, пълнозърнест хляб, риба.

За да промените това е необходимо да придобиете полезни навици. Първо – да купувате качествени продукти от места, покриващи санитарните изисквания. Нищо до булеварди, квартални дупки и „нагазинчета“ не е подходящо, защото не знаете как се съхраняват там стоките. Второ – да миете добре плодовете и зеленчуците преди да си направите салата, както и да следите за личната си хигиена. Няма по-добро средство от сапуна преди хранене. Бързото похапване на бюрото в офиса също не е извинение да не станете да си измиете ръцете предварително. В много случай бактерии се пренасят от онова, което докосвате, независимо ваше или чуждо – тефтера, химикала, клавиатурата, стола, бравата на вратата, ключа за офиса, градския транспорт.

Бъдете по отговорни към здравето си. Никога не е късно, дори от  днес да започнете да култивирате добри навици за хигиена и хранене.